O Nas

O Firmie


Jesteśmy na rynku
od 1996 roku

Założycielem i właścicielem jest Seweryn Misa. Początkowo firma zajmowała się montażem systemów zabezpieczeń samochodowych. Od 1999 roku prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży i montażu szyb samochodowych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie naprawy drobnych uszkodzeń szyb, przyciemniania, montażu szyberdachów oraz haków holowniczych.

Od samego początku poprzez ciągłe inwestycje w magazyn ,narzędzia, środki transportu i szkolenie personelu doskonalimy poziom świadczonych usług. Firma Rewes zlokalizowana jest w Dębicy, a zasięgiem swojej działalności obejmuje województwa podkarpackie i małopolskie.

Wieloletnie doświadczenie oraz duże możliwości związane z solidnym zapleczem technicznym powodują, iż jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów Klienta związanych z naszą branżą. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie i najniższe ceny. Doświadczony, profesjonalny i wyszkolony zespół pracowników, doskonałe techniczne i logistyczne wyposażenie, fachowa wiedza i bardzo szeroka oferta towarowa - to nasze atuty.

Dzięki nim świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroki asortyment szyb czołowych, bocznych i tylnych. Oferujemy szyby do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Oferujemy
pordukty
renomowanych producentów


Produkty, które oddajemy w Państwa ręce pochodzą od najlepszych producentów szyb samochodowych na świecie m.in. Sekurit, Pilkington.